Skip to main content

Telefonoen gida

Erakunde berria erantsi

Udal zerbitzua
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Bake Epaitegia 943 88 11 70
Gazteria eta Kultura 943 88 11 70 gazteria-kultura@itsasondo.eus
Gizarte Ongizate saila 943 88 11 70 gizarte@itsasondo.eus
Haur eta Guraso txokoa 943 88 11 70 gazteria-kultura@itsasondo.eus
Idazkaritza 943 88 11 70 itsasondo@udal.gipuzkoa.net
Itsasondoko Udala 943 88 11 70 itsasondo@udal.gipuzkoa.net
Karreape Gaztelekua 943 88 11 70 itsasondogaztelekua@gmail.com
Udal arkitektoa 943 88 11 70 arkitektoa@itsasondo.eus
Kultura
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Kulturgunea 943 88 11 70 gazteria-kultura@itsasondo.eus
Udal Liburutegia 943 88 11 70 gazteria-kultura@itsasondo.eus
Hezkuntza
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
URKIPE Haurreskola 943 16 48 31 itsasondo.itsasondo@haurreskolak.net
URKIPE Herri Eskola 943 88 77 04 012113aa@hezkuntza.net
Kirola
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Errota pilotaleku estalia 943 88 11 70
Txirrindularitza 653 015 773 goierriko.t.b.kluba@hotmail.com
Osasuna
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Beasaingo Larrialdi Zerbitzua 943 02 77 00
Larrialdi Zerbitzua 24 orduz 943 46 11 11
Mediku Kontsultegia 943 88 35 07 eta 943 00 76 35
Ordiziako Larrialdi Zerbitzua 943 16 40 48
Pediatria Zerbitzua 943 02 77 00
Zumarragako Ospitalea 943 035 000
Ostalaritza
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Kaxintane 606 756 551 kaxintane@itsasondo.eus
Nautiko 943 88 00 12
Ostatua
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Izaskun Pentsioa 943 88 00 12
Urkiko aterpea 943 88 11 70
Saltokia
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Arrastoa botika 943 88 21 48 cristinaarrastoa@redfarma.org
Itsasondo Koop. janari denda 943 96 72 19 itsasondokoop@gmail.com
Izaskun ileapaindegia 943 16 02 85
Elkartea
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Arbel-Aitz 943 88 13 39 arbelaitz@itsasondo.eus
Bizi Nahi
Ermintza ehiztari elkartea
Itturri Txiki Guraso Elkartea itturritxikige@itsasondo.eus
Enpresak
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
Aldamek Machining 943 16 16 69 info@aldamek.es
Andola 943 88 52 87 andola@andola07.com
Etxear Margoak 943 16 12 82 comercial@etxebestearza.com
Gaur Logistika 943 88 89 38 logistika@gaurlogistika.com
Iturrioz Garraioak 943 88 83 95 info@transportesiturrioz.com
Jaso Gruak 943 80 52 00 info@jasoindustrial.com
Urbil 943 16 22 47 urbil@montajesurbil.com
Ziurkilan errotuloak 943 88 86 71 info@rotulosziurkilan.com
Garraioa
Izenburua Telefonoa Posta-e. helbidea
La Estellesa 948 32 65 09 infoweb@laestellesa.com
Lurraldebus 900 30 03 40 lurraldebus@lurraldebus.eus
Pesa 900 12 14 00 atencionaclientes@pesa.net
Renfe 912 32 03 20